Fjalë Kyçe

Oriola Marashi ‘shpërthyese’ në sfilatën e fundit

Oriola Marashi ‘shpërthyese’ në sfilatën e fundit

Oriola Marashi ishte pjesëmarrëse në një sfilatë të organizuar nga ‘Guess’.

Oriola Marashi është duke shënuar suksese të mëdha në botën e modelizmit, bukuroshja ka fascinuar të gjithë me sfilatën e fundit, shkruan lajmi.net.

Modelja ka kohë që është duke pozuar për markën e njohur ‘Guess’ dhe së fundi ajo sfiloi në një ‘event’ të organizuar nga kjo markë.

Lënë anash modestin Oriola me anë të disa postimeve të bëra thotë se ajo ishte emri kryesor në sfilatën e mbajtur.