Fjalë Kyçe

Po vazhdon festa e Kylie Jenner në jahtin 250 milionë dollarësh

Po vazhdon festa e Kylie Jenner në jahtin 250 milionë dollarësh

Kylie Jenner nuk po e ndal festën.

Miliarderja gjatë javës së shkuar ka festuar ditëlindjen e 22-të dhe ka vendosur që të kalojë një javë feste me familjen e saj.

Ylli i ‘Keeping up with the Kardashians’ ka huazuar një jaht shumë luksoz për të kaluar këto ditë të bukura, jaht ky që kushton hiç me pak se 1 milion dollarë java, përcjell Gazeta Express.

Jahti duket si një hotel me të gjitha detajet, madje edhe pishinë me xhakuzi jashtë dhe tavolinë të madhe të ngrënies.

E fotografi nga brigjet Amalfi të Italisë nuk po ndalojnë, si nga Kylei ashtu edhe nga anëtarët e tjerë të pranishëm në këtë aventurë.

Kylie është një miliardere dhe nëna krenare e vajzës një-vjeçare Stormi Webster.

View this post on Instagram

Hell of a LIFE 💙💙💙🌊

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on