Fjalë Kyçe

Publikohen pamje nga shtëpia luksoze e Ledri Vulës

Publikohen pamje nga shtëpia luksoze e Ledri Vulës

Ledri Vula së fundmi ka blerë shtëpi në Brezovicë, çmimi i të cilit varion mbi 200 mijë euro.

Gjatë kësaj kohe, Ledri ka postuar rrallë foto nga shtëpia, mirëpo së fundi falë programit “My Living”, kemi arritur të shohim edhe ambientet brenda.

Me arredimin e shtëpisë është marrë mamaja e Ledrit, Xheraldina e cila tregoi për programin çdo amient të vilës.

Mamaja e tij ka zgjedhur që në shtëpinë në Brezovicë të mbizotërojnë ngjyrat e ndezura dhe disa pamje jua sjellim më poshtë.