Fjalë Kyçe

Reja e Gilit, nusja më e bukur e estradës

Reja e Gilit, nusja më e bukur e estradës

Robert Berani është djali i këngëtares së njohur kosovare Gili.

Kohë më parë ai ishte në një lidhje të gjatë dashurie me bukuroshen nga Gjakova, Santiana Malokun.

Çifti sa ishin në lidhje kishin postuar shumë fotografi së bashku.

E sot Santiana nga fotografitë që ajo poston në rrjetet sociale, tregon se është shumë e bukur dhe joshëse.

Fotografitë e mëposhtme të saj e vërtetojnë këtë shumë mirë.