Fjalë Kyçe

Reklamon veshjet sportive, JLo lë pa fjalë me format trupore

Reklamon veshjet sportive, JLo lë pa fjalë me format trupore

JLo përkundër moshës që ka, vazhdon të jetë në top-formë.

Jennfier Lopez, për të arritur linjat perfekte trupore, kalon shumë kohë në palestër, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdimisht publikon imazhe nga palestra, ndërsa rezultatet e saj i shohim të gjithë, linja të cilat i dëshiron çdo femër.

Së fundi, ajo ka pozuar për një markë të veshjeve sportive, të cilat thotë se i ndihmojnë të jetë e përqendruar dhe e motivojnë për të arritur qëllimet e saj.

Kujtojmë që “Limitless” është kënga e fundit nga Jennifer Lopez, pjesë e filmit “Second Act”.