Fjalë Kyçe

Rita Ora vë maskë në fytyrë, por diçka nuk shkon!

Rita Ora vë maskë në fytyrë, por diçka nuk shkon!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora relakson fytyrën e saj me një maskë të çuditshme, shkruan GazetaAlo.

Rita është mjaft aktive në rrjete sociale, dhe ndanë me ne momentet e tourit në Japoni.

Ajo publikon një foto në InstaStory duke relaksuar fytyrën e saj, por maska që vuri ajo e shfaq atë si një djall./GazetaAlo/