Fjalë Kyçe

Sa shumë ka humbur peshë, Afërdita Demaku e tregon me këto foto

Sa shumë ka humbur peshë, Afërdita Demaku e tregon me këto foto

Trupin i saj nuk është aspak i përafërt me moshën që ka, Afërdita Demaku me linjat trupore duket sikur një vajzë e re.

Emri i saj është i njohur në muzikën popullore, me një zë mjaft kumbues dhe të ëmbël, andaj edhe adhurohet nga të gjitha anët, shkruan “Kosovarja”.

Tani ajo që më shumë po merr vëmendjen tek këngëtarja e njohur, janë kilogramët e saj të humbura.

Për një kohë shumë të shkurtër, bëri ndryshim drastik në trupin e saj, saqë nuk ua lëshon rrugën edhe vajzave të reja.

Në imazhet e publikuara së fundmi, e veshur në stilin sportiv Afërdita po duket për mrekulli.
Binduni edhe vet me këto pamje të saj.