Fjalë Kyçe

Sa xheloze është Yllka Kuçi, ja çfarë i bën burrit

Sa xheloze është Yllka Kuçi, ja çfarë i bën burrit

Mjaft shpesh këngëtarët e estradës tonë i kanë kënduar tematikës së xhelozisë, madje ka këngëtarë që pëlqehen kur i ofrojnë publikut këngë të tilla që sillen kryesisht rreth dashurisë, shkruan “Kosovarja”.

Thuajse çdo herë komentohen vetëm për karrierën e tyre muzikore dhe për pamjen e jashtme.
Veshja, grimi, aksesorët, e shumëçka tjetër janë çdo herë në fokus të medieve rozë.

Por, shumë pak komentohet jeta në çift e yjeve tona.

Se si shkojnë me partnerët e tyre, cili e do tjetrin më shumë, e madje edhe sa janë xhelozë janë tema rrallë herë të prekura.

Kur flasim për xhelozinë ka pak artistë që e pranojnë që janë xhelozë ndaj partnerit.

Por, kësaj here Yllka Kuqi si me shaka e pranon xhelozinë që e ka ndaj bashkëshortit të saj, Astrit Pallaskës.

Madje, ajo ka gjetur edhe ilaçin e xhelozisë.

Në foton e publikuar shihet që kur Astriti është i zënë, Yllka nuk nguron t’ia kontrolloj lokacionin.