Fjalë Kyçe

Shyhretja nga Milano publikon foto të nipit të saj

Shyhretja nga Milano publikon foto të nipit të saj

Shyhrete Behluli është emër shumë i dashur për publikun shqiptar, shkruan GazetaAlo.

Së fundmi Shyhretja së bashku me familjen, po vizitojnë një ndër qytetet më të bukura të Italisë. Me fotot më të ëmbla përshendesin ndjekësit e tyre në Instagram.

Sigurisht që këtë udhëtim për të e zbukuroi nipi i saj, i cili dhuroi lumturi dhe diell në shtëpinë e tyre. Ajo ka publikuar një imazh të ëmbël të Matinit, ku rrezaton plotë lumturi.

Matini i vogël aq i mrekullueshëm dukej në këtë fotografi të publikuar nga gjyshja./GazetaAlo/