Fjalë Kyçe

Tayna me fustan të ngushtë, tregon belin dhe të pasmet e rrumbullakta

Tayna me fustan të ngushtë, tregon belin dhe të pasmet e rrumbullakta

Rep-artistja më e përfolur në estradën tonë nuk ka të ndalur, shkruan GazetaAlo.

Ajo nuk heziton asnjëherë të tregojë belin e hollë,  të pasmet e rrumbullakta, si dhe gjoksin e saj bombastik.

Tayna njihet për linjat e saj përfekte, duke i kushtuar mjaft kohë edhe palestrës.

Përndryshe Tayna dje ka lansuar projektin më të ri muzikor ‘Kce’. /GazetaAlo/