Fjalë Kyçe

Tuna me pozë joshëse në Pishinë

Tuna me pozë joshëse në Pishinë

Tuna Sejdi shfaqet joshëse.

Këngëtarja Tuna Sejdi ka provokuar sërish me pozën e radhës, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto në të cilën është shfaqur provokative e lagur në pishinë.

Kjo është një prej fotografive që Tuna i ka realizuar së fundmi dhe në pothuajse secilën fotografi është shfaqur seksi.

Pranë fotos ajo nuk ka shkruar asgjë, mirëpo komentet e ndjekësve nuk kanë munguar.