Fjalë Kyçe

Vajza e Robertit dhe Norës feston ditëlindjen, ja si e uron babai

Vajza e Robertit dhe Norës feston ditëlindjen, ja si e uron babai

Robert Berisha ka zgjedhur ta urojë vajzën për ditëlindjen e katërt përmes një fotografie në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ai zgjodhi një imazh të realizuar kur Renee ishte shumë më e vogël, ndërsa shkroi “Urime ditëlindjen evlad te don babi fort”.

Për ndryshe, Roberti është shumë aktiv me mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit, projekti i funditi i tij është coveri i këngës “Knon Bilbili”.