Fjalë Kyçe

Albert Kastrati: Për një kohë të shkurt krejt tifozët e Kosovës do të bëhen Plisa

Albert Kastrati: Për një kohë të shkurt krejt tifozët e Kosovës do të bëhen Plisa

Kryetari i tifo grupit “Plisat” ka ardhur me një postim interesant në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Alo.

Ky është postimi i Albert Kastratit.

Shum shpejt FFSH dhe FFK do te bohen bashk dmth veq FFSH po ashtu edhe lojtaret e Kosoves edhe te Shqipris do te bashkohen edhe te bohet nje kombtare, per nje kohe te shkurt krejt tifozet e kosoves do te bohen Plisa..Edhe ne fund edhe Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri po bashkohen me Shqiprine

Mos harroni me 27 qeshor krejt Prishtina Stadion .