Fjalë Kyçe

Argjentina – Kolumbia, mbyllet pjesa e parë e super përballjes

Argjentina – Kolumbia, mbyllet pjesa e parë e super përballjes

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Argjentinës dhe Kolumbisë, shkruan Gazeta Alo.

Sfida e vlefshme për Kupën e Amerikës e cila po zhvillohet në Brazil ka përfunduar me rezultatim e barabart.

45-së minutat e parë sollën një përballje tejet interesante ku angazhimi ishte jashtëzakonisht i madh nga të dyja kombëtaret.

Pjesa e parë: Argjentinë – Kolumbi 0:0.

FOTO – Stadiumi ku po zhvillohet përballja, Argjentinë – Kolumbi. /Gazeta Alo.