Fjalë Kyçe

Arsenal shënon një tjetër gol

Arsenal shënon një tjetër gol

Arsenali ka shënuar tre gola në takimin ndaj Rennes, shkruan GazetaAlo.

Aybemauang dy gola dhe Maitland Niles kanë shënuar për rezultatin 3:0.

Ndeshja e parë ka përfunduar me fitoren e skuadres franceze me rezultatin 3:1.

Ky rezultat e dërgon tutje skuadren londineze. / Gazeta Alo