Fjalë Kyçe

Bomberi i Superligës flet për finalen e madhe të Kupës së Kosovës

Bomberi i Superligës flet për finalen e madhe të Kupës së Kosovës

Feronikeli dhe Trpeça’89 do të përballen sonte në finalen e madhe të Kupës së Kpsovës.

Para kësaj sfide tejet të rëndësishme ka folur ekskluzivisht për Gazetën Alo, super sulmuesi i Feronikelit, Kastriot Rexha.

“Do të jetë një ndeshje për ne shumë e rëndsishme për të arritur objektivin që kemi pasur nga fillimi për fitimin e dy trofeve”, ka deklaruar Kastriot Rexha për Gazetën Alo.

Trepça ’89 – Feronikeli luhet sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” nga pra 20:45.