Fjalë Kyçe

Dardana – Drita, ky është rezultati i miqësores

Dardana – Drita, ky është rezultati i miqësores

Sot në qytetin e Kamenicës është zhvilluar ndeshja miqësore ndërmjet Dardanës dhe Dritës, shkruan Gazeta Alo.

Skuadra nga Gjilani ka shënuar fitore me rezultatin 0:2.

Golat i shënuan Gërbeshi nga penaltia dhe Vucaj.

Kamenicë, 15.07.2019

Miqësore:

KF Dardana vs FC DRITA 0-2

⚽️’60 Gërbeshi (p)
⚽️’76 Vucaj