Fjalë Kyçe

Formacioni i frikshëm i Realit me transferimet e reja (FOTO)

Formacioni i frikshëm i Realit me transferimet e reja (FOTO)

Kthimi i Zinedine Zidanet në Real Madrid ka bërë që skuadra mbretërore të sjell shpresë te tifozër për një epokë të re, shkruan Gazeta Alo.

Gjigantët spanjoll kthyen legjendën e klubit pas një sezoni të mjerë që i la jashtë garës për trofeun e Ligës së Kampionëve dhe Copa del Rey.

Por tani gjërat kanë ndryshuar dhe Real Madrid me transferimet e fundit në skuadër ka bërë që madrilianët të shpresojnë sërish për trofe në edicionin e ardhshëm.

Tanimë Zidane e ka formuluar formacionin bazë me të cilin do të nis edicionin e ri.

Ja si mund të duket formacioni i Real Madridit me.transferimet e reja. /GazetaAlo