Fjalë Kyçe

IPKO Superliga, ja si duket rënditja tabelare para javës së 23-të

IPKO Superliga, ja si duket rënditja tabelare para javës së 23-të

Java e 23-të e IPKO Superligës së Kosovës luhet këtë fundjavë, shkruan Gazeta Alo.

Përballjet e kësaj jave do të luhen ditën e shtunë dhe të diel.

Padyshim se kjo javë do të sjell ndeshje atraktive dhe tejet rë rëndësishme.

Tabela e IPKO Superligës para kësaj jave duket si më poshtë. /Gazeta Alo