Fjalë Kyçe

IPKO Superliga, këto janë rezultatet pas pjesëve të para

IPKO Superliga, këto janë rezultatet pas pjesëve të para

Kanë përfunduar pjesët e para në takimet e javës së 32 në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Katër përballje tejet interesante janë duke u zhvilluar ditën e sotme.

Kryendeshja po luhet në Podujevë ndërmjet Llapit dhe Feeonikelit ku rezultati nga pjesa e parë është i barabart 1:1.

Rezultati i barabart është edhe në kryeqytet ku Prishtina po përballet me Trepçën ’89.

Këto janë rezultatet nga pjesa e parë.