Fjalë Kyçe

IPKO Superliga vjen nesër me dy ndeshjet e fundit të javës së 32-të

IPKO Superliga vjen nesër me dy ndeshjet e fundit të javës së 32-të

Sot janë zhvilluar katër takime në IPKO Superligën e Kosovës, ndërsa nesër zhvilloen edhe dy të tjera për të kompletuar javën e 32-të, shkruan Gazeta Alo.

Gjilani e pret Lirinë, ndërsa KEK-u e pret Ferizajin.

Të dyja këto ndeshje luhen nga ora 16:00 dhe pritet të jenë tejet interesante.