Fjalë Kyçe

Ja çfarë thotë Kovaç për Liverpoolin

Ja çfarë thotë Kovaç për Liverpoolin

Bayern Munich është eliminuar nga Liverpooli në garën e ligës së kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

Trajneri kroat i Bayernit,ka vlersuar lart taktiken e trajnerit dhe paraqitjen fantastike të skuadres së Jurgen Klopp.

“Jurgen Klopp njihet si menaxher që nuk i lë hapsirë kundërshtarëve. Liverpool ishin më të mirë dhe e merituan kalimin tutje. Ata na treguan neve limitet tona.” ka deklaruar Kovac. /Gazeta Alo