Fjalë Kyçe

Ja ku mund ta ndiqni ndeshjen, Xhaka – Rashica

Ja ku mund ta ndiqni ndeshjen, Xhaka – Rashica

Pas pak nga ora 20:00 pritet të startojë ndeshja e yjeve në stadiumin “Fadil Vokrri” të kryeqytetit.

Skuadra e Granit Xhakës do jetë përballë asaj të Milot Rashicës në super duelin që ka zgjuar interesim të jashtëzakonshëm te tifozët.

Të gjithë ata që nuk kanë patur mundësi që të pajisen me bileta, ndeshjen do të mund ta ndjekin në kanalet e plat formës “ART Motion”.

Ja dhe përbërjet e dy ekipeve pjesëmarrëse: