Fjalë Kyçe

Kampion i Kosovës, ja kujt ja dedikon titullin Mevlan Zeka

Kampion i Kosovës, ja kujt ja dedikon titullin Mevlan Zeka

Mevlan Zeka ka fituar titullin Kampion i Kosovës me skuadrën e Feronikelit, shkruan GazetaAlo.

Ylli i skuadrës titullin e fituar ja ka dedikuar një personi shumë të dashur për të.

Ky èshtë dedikimi i Mevlan Zekës nè rrjetet sociale.

Kampion 2018-2019 dhe 2015-2016
FC FERONIKELI 🏆
Babi edhe pse sot nuk je ne mesin ton kët sukses ta dedikoj ty ,ti ishe ai i cili me përkrahe gjithmonë ,një trofe e festuam së bashku kurse të dytin jo sepse zoti të morri pranë vetit ,gjdo sukses i imi të dedikohet ty dhe besoj që do të bëj krenar gjithë jetën sa të jam gjallë.Pusho i qetë 🙏☝️