Fjalë Kyçe

Kjo është tabela pas xhiros së 29-të në Ligën e Parë

Kjo është tabela pas xhiros së 29-të në Ligën e Parë

Kanë përfunduar takimet e javës së 29-të,të zhvilluara sot në Ligën e Parë, shkruan gazetaAlo.

Istogu është përkujdesur për befasin e javës pasi ka mundur Vëllaznimin me rezultatin 2:1.

Ndërsa Besa ka deklasuar Arbërinë me rezultatin 7:2.

Rezultatet dhe tabela pas xhiros 29 në Ligën e Parë.

Tabela