Fjalë Kyçe

Ky është çmimi i biletave për ndeshjen, Prishtina – St Joseph’s

Ky është çmimi i biletave për ndeshjen, Prishtina – St Joseph’s

Biletat për ndeshjen e parë të raundit parakualifikues ndërmjet Prishtinës dhe St Joseph’s që zhvillohet të enjten më 27 qershor nga ora 20:45, do të dalin në shitje në ditën e ndeshjes përreth stadiumit.

Biletat kushtojnë:
3 euro – tribuna veriore.
5 euro – tribuna lindore.
10 euro – tribuna perëndimore.
15 euro – tribuna VIP