Fjalë Kyçe

Ky pritet të jetë formacioni i frikshëm i Barcelonës për sezonin e ri

Ky pritet të jetë formacioni i frikshëm i Barcelonës për sezonin e ri

Antoine Griezmann ka njoftuar për largimin e tij në fundin e sezonit nga Atletico Madrid dhe ‘pista’ Barcelona është më pranë se kurrë.

28 vjeçari i cili realizoi 133 gola në 256 paraqitje për ekipin e Diego Simeones.

Me Frenkie De Jongun e ardhur dhe me ardhjet e mundshme të De Ligt dhe Griezman atëherë Barcelona do të kishte një formacion të frikshëm.

Ky pritet të jetê formacioni i Barcelones per sezinin e ri.