Fjalë Kyçe

Ky pritet të jetë formacioni i parë i Zidane me Realin

Ky pritet të jetë formacioni i parë i Zidane me Realin

Kundërshtari i parë i Zinedine Zidane pas rikthimit te Real Madrid do të jetë skuadra e Celta Vigo, shkruan GazetaAlo

Skuadra e Zidane do të përballet me Celta Vigon në takimin e javës së 28-të në la liga.

Real Madrid dhe Celta Vigo do të luhet në Santiago Bernabeu ditën e shtunë me fillim nga ora 16:30.

Ky pritet të jetë formacioni i parë i Zidane me Realin. /Gazeta Alo.