Fjalë Kyçe

Leganes – Real Madrid, mbyllet sfida me këtë rezultat

Leganes – Real Madrid, mbyllet sfida me këtë rezultat

Ka përfunduar përballja ndërmjet Leganes dhe Real Madrid, shkruan Gazeta Alo.

Skuadra e Zinedine Zidane nuk ka arritur më shumë se një barazim 1:1 në udhëtim te Leganes.

Fillimisht Silva ka shënuar për epërsinë e Leganes ndërsa për rezultatin 1:1 ka shënuar Benzema.

Sfida ishte e vkefshme për javën e 32 të la ligës spanjolle. /Gazeta Alo.