Fjalë Kyçe

Më të rejat nga tifo grupi “Tigrat e Zi”

Më të rejat nga tifo grupi “Tigrat e Zi”

Tifo grupi nga Drenasi “Tigrat e Zi” kanë ardhur me një njoftim të rëndësishëm para sfides, Feronikeli – TNS, shkruan Gazeta Alo.

Ky është njoftimi.

Ne besojm tek ju ✊💚

Sot të gjitha rruget na dergojnë në stadiumin e Prishtinës për ta përkrahur klubin tonë të zemres i cili ka nevojë për ne më shumë se kurrë.
Andaj eja dhe ti , arsye per munges nuk ka , nuk është marre të kendosh për klubin e qytetit.

Takohemi tek sheshi i qytetit nga ora 18:00 dhe nisemi nga stacioni autobusave drejt Prishtines.
Hyrja dhe Transporti është falas.

TGZ📢