Fjalë Kyçe

Nesër finalja e Kupës së Kosovës për veteranët

Nesër finalja e Kupës së Kosovës për veteranët

Nesër në stadiumin e 2 Korrikut në Prishtinë, në orën 18:00, do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës së Kosovës për veteranët.

Në finale do të takohen KFV “Mitrovica” dhe KFV “Ferizaj”.

Garat e Kupës së Kosovës për veteranët u organizuan sivjet për herë të parë nën ombrellën e FFK-së, derisa nga edicioni i ri pritet të nisë edhe Liga e Veteranëve. /Gazeta Alo