Fjalë Kyçe

Një tjetër futbollist largohet nga Vëllaznimi

Një tjetër futbollist largohet nga Vëllaznimi

Kushtrim Gashi nuk do të jetë më pjese e skudrës gjakovare, shkruan Gazeta Alo.

Lajmin e ka bërë të ditur futbollisti në rrjetet sociale.

Ky është njoftimi i Kushtrim Gashit.

Nga sot nuk do jem pjes e klubit K.F VËLLAZNIMI pas 3 vitev erdhi koha te ndahemi.

Dua ti them Faleminderit presidentit te klubit Agim Cana ,te gjith Trajneret Qe me drejtuan keto 3 vite , shoqerin qe do te ken respekt te veqant per mua , tifozet fantastik KZJ–1927, dhe gjith qytetit te Gjakoves.
Besoj qe dhash gjithqka nga vetja qe nje dit te jem i mirpritur ne Gjakov.

Faleminderit Kryeqyteti i Futbollit 🔴⚫️ 🙌🙌