Fjalë Kyçe

Ofertë bombastike e PSG për De Ligt

Ofertë bombastike e PSG për De Ligt

Skuadra franceze e PSG ka hyrë seriozisht në garë për transferimin e yllit të Ajaxit, shkruan Gazeta Alo.

Pas Barcelonës dhe Man Utd tani një skuadër e madhe hynë në garë për shërbimet e De Ligt.

Matthijs de Ligt ka marrë një ofertë nga PSG në vlerë prej £340,000 në javë, raporton The Guardian. /Gazeta Alo