Fjalë Kyçe

Patriot Behrami fiton ndaj italianit Vincenzo Mangiacapre

Patriot Behrami fiton ndaj italianit Vincenzo Mangiacapre

Boksieri i jonë Patriot Behrami ka shènuar fitore ndaj italianit Vincenzo Mangiacapre, (medalisti i bronztë në Lojërat Olimpike Londra 2012).

Pavarësisht cilësive të kundërshtarit, boksieri ynë kalojë me meritë në çerekfinale.

I urojm fat dhe suksese boksierit tonë. /Gazeta Alo