Fjalë Kyçe

Po ndodh rikthimi sensacional te Barcelona

Po ndodh rikthimi sensacional te Barcelona

Raportimet e fundit bëjnë të ditur se braziliani Neymar është afër një rikthim sensacional te Barcelona,shkruan Gazeta Alo.

Në këtè marrëveshje pritet të përfshihen Ousmane Dembele, Ivan Rakitic dhe Samuel Umtiti që të lehtësojnë transferimin e brazilianit në ‘Camp Nou’.

Sipas mediave të mëdha ndërkombëtare, Barcelona ka zhvilluar bisedime me zyrtarë të lartë të PSG-së dhe janë të sigurt se do arrijnë një marrëveshje për Neymarin që të kthehet këtë verë.

Ata gjithashtu pretendojnë se PSG ka kërkuar një marrëveshje lojtar-plus-para dhe dikur rreth 110 milionë euro. /Gazeta Alo