Fjalë Kyçe

Pogba dëshiron sfida të reja

Pogba dëshiron sfida të reja

Paul Pogba ka folur për të ardhmen e tij në Japoni, ku ishte i pranishëm në një turne komercial.

”Pas këtij sezoni dhe të gjithave që kamē ndodhur, mendoj se për mua mund të jetë një kohë e mirë për të provuar një sfidë të re në një vend tjetër.’‘, tha Francezi i cili është një kërkesë e Zidane për të përforcuar mesfushën e Real Madridit.

Kjo intervistë e Pogbas i dërgon sinjale të mëdha Real Madridit që të tentojë menjëherë transferimin e tij.