Fjalë Kyçe

Prishtina – Trepça ’89, formacionet zyrtare

Prishtina – Trepça ’89, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të super përballjes e cila luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, shkruan GazetaAlo.

Sfida është e vlefshme për javën e 32 të IPKO Auperligës dhe luhet nga ora 16:00.

Këto janë Formacionet zyrtare:

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Bekteshi, Dallku, Bashiru, Miftaraj, Ahmeti, Mustafa, Mankenda, Pefqeli, Khalid. Kryetrajner: Mirel Josa

Trepça ’89: Beqiri, Pira, Basriu, Kaqiku, Muja, Maloku, Hoti, Avdyli, Hyseni, Traore, Herman.
Kryetrajner: Sabit Osmani