Fjalë Kyçe

Qarabag – Partizani, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Qarabag – Partizani, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Ka përfunduar pjesa e parë e sfidë së kthimit mes Qarabakut dhe Partizanit e vlefshme për raundin e parë të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

Pjesa e parë e kësaj sfide ka përfunduar pa gola 0:0.

Kampionëve në fuqi të Shqipërisë i mjafton të paktën një barazim me gola për të kaluar në turin e dytë.

Të kujtojmë se ndeshja e parë e zhvilluar në Tiranë ka përfunduar 0:0. /Gazeta Alo