Fjalë Kyçe

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen e yjeve

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen e yjeve

Ëshrë duke u zhvilluar ndeshja e yjeve mes ekipit të Granit Xhakes dhe Milot Rashicës.

Ndeshja ka filluar me dy gola të shpejtë.

Fillimisht shënoi Lenjani pas një goditje të fuqishme të Rashicës, i cili goditi shtyllën dhe topin e kthyer e futi lehtesisht në portë reprezentuesi i kombëtares së Shqipërisë.

Vetëm tre minuta më pas skuadra e Xhakes barazoi rezultatin me Muharrem Sahitin, ndihmës trajnerin e Challandes.