Fjalë Kyçe

Sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” luhet finalja e madhe e Kupës së Kosovës

Sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” luhet finalja e madhe e Kupës së Kosovës

Kampioni më i ri i Kosovës për sezonin 2018/19 Feronikeli do të kërkojë një tjetër titull në finalen e Kupës së Kosovës shkruan Gazeta Alo.

Somte në stadiumin “Fadil Vokrri” do të përballen Feronikeli dhe Trepça ’89.

Finalja e cila luhet në kryeqytet me fillim nga ora 20:45 pritet të jetë tejet interesante. /GazetaAlo