Fjalë Kyçe

Super Rashica me super veturë (FOTO)

Super Rashica me super veturë (FOTO)

Ylli i Kombëtares së Kosovës Milot Rashica ishte fantastik me paraqitjet e tija te skuadra gjermane e Werder Bremenit, shkruan GazetaAlo.

Rashica në 30 ndeshje të zhvilluara te skuadra e Werder ka shënuar 12 gola dhe ka dhënë 6 asiste.

Ylli i Werderit në fund tè stinorit jashtëzakonisht tè mirë nga ana e tij ka shpërblyer veten me një super veturë të cilen e ka publikuar në rrjetet sociale. /GazetaAlo