Fjalë Kyçe

“Tigrat e Zi” me njoftim zyrtar për ndeshjen finale

“Tigrat e Zi” me njoftim zyrtar për ndeshjen finale

Feronikeli dhe Trepça’89 do të luajn sonte finalen e madhe të Kupës së Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Tifo grupi nga Drenasi me anë të një njoftimi në faqen zyrtare ka bër të ditur se do tè jenë përkrah skiadres së tyre të zemres.

Ky është njoftimi i tifozëve.