Fjalë Kyçe

Tigrat e Zi: Të gjithë së bashku për Niklin

Tigrat e Zi: Të gjithë së bashku për Niklin

Tifo grupi nga Drenasi “Tigrat e Zi” kanë ardhur me një njoftim në rrjetet sociale para sfidës së nesërme ndërmjet Feronikelit dhe TNS, shkruan Gazeta Alo.

Ky èshtë njotfimi i tifo grupit “Tigrat e Zi”.

Neser

FERONIKELI – TNS

Takohemi nga ora 18:00 në sheshin e qytetit dhe në ora 18:30 bëhët nisja nga stacioni i autobusave.
Hyrja dhe Transporti është falas.

Të gjith së bashku për NIKLIN💚