Fjalë Kyçe

TNS arrin në Kosovë për ndeshjen me Feronikelin

TNS arrin në Kosovë për ndeshjen me Feronikelin

Kubi uellsian TNS ka arritur në Kosovë, ër ndeshjen kthyese ndaj Feronikelit në kuadër të raundit të parë eliminator të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë u mbyll 2:2, rezultat shumë i mirë për klubin tonë.

Klubi uellsian ka postuar foto nga udhëtimi dhe arritja në aeroport, ku treguan që ishin takuar me një familja shqiptare.

“Knaqësi që u takuam me Arianin dhe nënën e tij Visaren në udhëtimin për në Kosovë”.