Fjalë Kyçe

Transferimet e reja priten me “shuplaka” te Barcelona

Transferimet e reja priten me “shuplaka” te Barcelona

Frankie de Jong, Antoine Griezmann dhe Neto Murara janë paraqitur në stërvitjen e parë pas transferimit te Barcelona.

Tre futbollistët janë përshëndetur me shokët e rinj të skuadrës.

Ata kanë krijuar një korridor dhe i kanë përshëndetur me “shpulla pas qafe” të porsaardhurit.

Të tre transferimet i kanë kushtuar Barcelonës plot 221 milionë euro.

Përshëndetjen e tyre me shokët e ri të skuadrës e ka publikuar vet sajti zyrtar i klubit azulgrana.