Fjalë Kyçe

Valmir Kutllovci konfirmon largimin nga KEK-u

Valmir Kutllovci konfirmon largimin nga KEK-u

Valmir Kutllovci ka njoftuar me anë të rrjeteve sociale se ka ndërprer bashkpunimin me skuadren e KEK-ut, shkruan Gazeta Alo.

Ky është njoftimi i Kutllovcit.

Me anë të këtij postimi dua të ju njoftoj se nuk do të jem më pjesë e Fc Kek-u.
Falënderoj klubin dhe bashklojtarët për këta 6 muaj dhe ju uroj shumë suksese në sezonin e ri.