Fjalë Kyçe

Veteranët e Kosovës së Prishtinës triumfojnë ndaj atyre të Llapit

Veteranët e Kosovës së Prishtinës triumfojnë ndaj atyre të Llapit

Sot në Podujevë është zhvilluar super ndeshja e vlefshme për garat e kupës, shkruan GazetaAlo.

Llapi dhe Kosova e Prishtinës janë përballur në stadiumin “Zahir Pajaziti”.

Fitore ka shënuar skuadra nga Prishtina me rezultatin 7:4.

Ndeshja e Kupës:

KF Llapi (Veteranët) – KF Kosova (P) (Veteranët) 7:4.

Stadiumi “Zahir Pajaziti”, Podujevë. /GazetaAlo