Fjalë Kyçe

Ylli i Kosovës shënon në fitoren e Zurichit

Ylli i Kosovës shënon në fitoren e Zurichit

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Benjamin Kololli, ka arritur që ta gjej rrugën e golit me Zurichin në Superligën e Zvicrës, shkruan GazetaAlo.

Skuadra e kosovarit ka shënuar fitore me rezultatin 3:0.

Benjamin Kololli pati një paraqitje të shkëlqyeshme dhe ka shënuar nga penaltia golin e parë në fitoren e Zurich ndaj skuadrës së Thunit./GazetaAlo.