Fjalë Kyçe

Haradinaj: Për asnjë çmim dhe asnjëherë Lugina nuk do të jetë pjesë e pazareve

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se Lugina nuk do jetë asnjëherë dhe për asnjë çmim pjesë e pazareve.

Këto komente , kreu i ekzekutivit i bëri pas homazheve në varret e dëshmorëve Rexhep Mala e Nuhi Berisha, shkruan Gazeta Alo.

“Ne Luginën e duamë me zemër, pa kushte, nuk e shtimë në pazar Luginën me asgjë, pra Lugina është Luginë”, tha Haradinaj./Gazeta Alo/