Fjalë Kyçe

​Ushtroi dhunë psikike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të vet, arrestohet

​Ushtroi dhunë psikike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të vet, arrestohet

Një person është arrestuar në Obiliq, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të tij. Nuk raportohet për të lënduar.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.